Cennik, cena usług digitalizacji domowych archiwów

Cennik, ceny usług digitalizacji skanowania zdjęć, fotografii, odbitek, negatywów i klisz fotograficznych
Proces przetwarzania analogowych danych w formie papierowych, wywołanych zdjęć lub klisz fotograficznych jest procesem żmudnym wymagającym zarówno specjalistycznego sprzętu, oprogramowania jak też dużo czasu. Bardzo ważnym elementem tego procesu jest przygotowanie albumów / zdjęć / klisz z informacją co do kolejności skanowania a następnie skatalogowania Państwa zasobów.

cena skanowania zdjęć negatywów i klisz fotograficznych

Podzieliliśmy nasze usługi na 3 segmenty:

 • STANDARD
 • STANDARD PLUS
 • STANDARD EXTRA

Segmenty różnią się jedynie ilością zdjęć / klisz fotograficznych jaką Państwo zamierzacie zeskanować. W najtańszej wersji STANDARD EXTRA 35 gr/skan minimalna ilość obrazów do skanowania to 1000. W segmencie STANDARD minimalna ilość obrazów do skanowania to 100 przy cenie 90 gr/skan. Tak więc im więcej przeznaczacie Państwo obrazów do skanowania - tym mniej zapłacicie. Jeśli brakuje Państwu obrazów do zeskanowania można wspólnie umówić się z rodziną, krewnym, koleżeństwem, sąsiadem - policzymy taniej, co więcej - nagramy 2 x po dwie kopie na płytach DVD - gratis.

Głównym naszym celem jest jakość świadczonych usług . Bez względu który pakiet klient wybierze (zależny tylko od wielkości zamówienia) otrzymany produkt cyfrowy będzie najwyższej jakości. Wszystkie odbitki, zdjęcia skanujemy w najwyższej rozdzielczości 1200 dpi, a negatywy i klisze w rozdzielczości 4800 dpi. Tak wysoka rozdzielczość to o wiele za dużo na materiały źródłowe. Nasze skanery firmy Canon, Epson i Nikon z dużą nadwyżką przewyższa osiągami skanowane dokumenty. Przyjęliśmy zasadę „raz, a porządnie” dzięki czemu nie trzeba będzie w przyszłości skanować „ponownie” by poprawić osiągi zdjęcia.

PROGRAMYEXTRAPLUSSTANDARD
    
CENA35 gr60 gr90 gr
ILOŚĆpow 1000 egzod 500 - 999 egzdo 499 egz
ZDJĘCIA FORMATU 9X13
ZDJĘCIA FORMTU 10X15
KLATEK KLISZY / NEGATYWÓW

TECHNOLOGIA

 • technologia skanowania digital ice
  Usuwanie śladów pyłków i zadrapań z filmu i slajdów za pomocą funkcji Digital ICE Technology
  Funkcja Digital ICE Technology pozwala usunąć ślady tych pyłków, których nie daje się usunąć funkcją Dust Removal (Usuwanie pyłków). Skanowanie z zastosowaniem funkcji Digital ICE Technology trwa jednak dłużej i wymaga zaangażowania większych zasobów systemowych. W związku z tym przed użyciem funkcji Digital ICE Technology zaleca się podjąć próbę usunięcia śladów pyłków za pomocą funkcji Dust Removal (Usuwanie pyłków).

 


 • Rozdzielczość obrazu pixel
  Rozdzielczość obrazu 3888 x 2592 pixeli
  Rozdzielczość obrazu – jeden z parametrów trybu wyświetlania, parametr określający liczbę pikseli zdjęcia wyświetlanych na ekranie komputera. Jest parametrem zależnym od liczby megapikseli dla danego aparatu fotograficznego lub skanera. Im więcej megapikseli posiada aparat, tym większe rozmiary odbitki możemy wykonać.Skanujemy obrazy do rozmiarów 3888 x 2592 , to tyle samo co lustrzanka cyfrowa CANON 400D z matrycą 10 MPix.

 •  


  • Rozdzielczość optyczna dpi
  • Rozdzielczość optyczna 1200 dpi dla odbitki, 4800 dpi dla negatywu
   Podajemy Państwu rozdzielczość optyczną - dpi. Rozdzielczość interpolowana, uzyskiwana programowo, może być 2x do 3x wyższa od optycznej ale wykorzystywanie tej funkcji w większości przypadków pogarsza jakość uzyskanego obrazu. Rozdzielczość optyczna oznacza ilość punktów na jeden cal (25,4mm). Im wyższa jest wartość dpi tym lepsza jakość zdjęcia. Mechanizm skanera składa się z wielu umieszczonych na podłużnej listwie elementów światłoczułych, które przesuwają się pod skanowanym dokumentem. Rozdzielczość optyczna określa gęstość ułożenia tych elementów na listwie. Im jest ich więcej, tym więcej szczegółów może wychwycić skaner. Podstawowe amatorskie skanery skanują z rozdzielczością 300 dpi.

   


  • Głębia koloru 48 bitowa
   Głębia koloru 48 bitowa
   48 bitów to nowy wymiar kolorów, usuwa wszystkie ograniczenia wyboru kolorów. Oko ludzkie może widzieć bardzo szeroką paletę kolorów. Popularny standard przestrzeni kolorów RGB 24 bitów pozwala zobaczyć jedynie część z kolorów rozpoznawalnych przez oko ludzkie. Nowa generacja przestrzeni kolorów “xvYCC” wyświetli całą gamę kolorów rozpoznawalnych jedynie w warunkach laboratoryjnych..

   


  • Automatyczna poprawa jakości skanowanych, digitalizowanych zdjęć, klisz i negatywów
   Automatyczna poprawa jakości
   SilverFast SE to zaawansowane oprogramowanie do skanowania, stworzone przez studio LaserSoft Imaging AG. SilverFast SE zawiera rozszerzone funkcje skanowania, przeprowadza inteligentne operacje automatyczne, a także umożliwia zarządzanie kolorami w czasie rzeczywistym (podgląd WYSIWYG). Dzięki temu można lepiej kontrolować proces skanowania i ograniczyć liczbę korekt, jakich może wymagać obraz po zeskanowaniu. Wymagający zawodowi fotograficy mają do dyspozycji lepsze funkcje kreatywneWIECEJ

NASZE ROZWIĄZANIA

Gwarancja niezmienności ceny
Nawet w przypadku trudności awarii skanera czy pracochłonności procesu
Satysfakcjonująca jakość
Nowoczesny sprzęt wraz z oprogramowaniem jest w zupełności wystarczająca dla większości klientów
Indywidualne podejście
Dla bardziej wymagających Klientów wykonujemy skany i zapisujemy w surowej postaci zdjęć tj. plików RAW, TIFF.
Drobny upominek
Drobny upominek dla każdego naszego Klienta..
skanowanie zdjęć

Reviewed by on

Rating: 5 out of 5